SCM Craiova - Tertnes Bergen, tur retur la Craiova

[ Stiri handbal ]
[ : 2019-09-23 ]
[ Craiova ]
[ Rom�nia ]

4783 Sport Club Municipal Craiova a primit acceptul ca ambele partide din turul 2 preliminar al Cupei EHF, dintre SCM Craiova şi Tertnes Bergen (Norvegia) să se desfăşoare în Sala Polivalentă din Craiova.

Astfel, cele două manşe vor avea loc sâmbătă, 19.10.2019, şi duminică, 20.10.2019, ambele jocuri fiind programate la ora 18:00.

: 9 ( 1 ) - !

06-12-2019: România, victorie fabuloasă în fața Ungariei!

De la minus șapte goluri, tricolorele au egalat în minutul 59, iar Neagu a dat lovitura decisivă în ultimele 5 secunde. Naționala est ... [ ]
Stiri handbal

02-12-2019: Cristina Neagu a primit trofeul pentru cea mai buna handbalista a lumii

Lidera echipei Romaniei la Mondialul nipon, Cristina Neagu s-a aflat in centrul atentiei in ziua de pauza a nationalei noastre. Federatia ... [ ]

04-11-2019: Universitatea Craiova nu i-a făcut faţă Bacăului în Cupa României

Echipa de handbal masculin a Universităţii Craiova nu a reuşit să dea peste cap calculele hârtiei. A pierdut drastic întâlnirea de ... [ ]

23-09-2019: SCM Craiova - Tertnes Bergen, tur retur la Craiova