[ Stiri Universitatea Craiova ]
[ : 2021-07-22 ]
[ Laci ]
[ Albania ]

4941 "Don Giovanni" este o oper─â compus─â de Wolfgang Amadeus Mozart. Cea mai frumoas─â arie din oper─â se nume╚Öte "La ci darem la mano" ╚Öi o recomand─âm juc─âtorilor de la Universitatea Craiova ├«n noua carier─â care li se deschide ├«n fa╚Ťa ochilor, c─âci pe aceea de fotbal se pare c─â au ├«ncheiat-o: Laci - U Craiova 1-0!!!

: 9 ( 1 ) - !

11-09: Programul etapelor a 9-a si a 10-a in Liga 1. Cand se joaca Universitatea Craiova - Dinamo

Comunicatul Universităţii Craiova:

ÔÇ×Duminic─â, 5 septembrie 2021, s─ârb─âtorim aniversarea clubului cu 3 evenimente speciale ├«n 3 loca╚Ťii diferite. Pentru c─â dragostea fa╚Ť─â de ╚śtiin╚Ťa dep─â╚Öe╚Öte grani╚Ťele Olteniei ╚Öi pen ... [ ]

29-08: Rapid ÔÇô Universitatea Craiova 1-2. Oltenii castiga cu un gol in minutul 90!
Prima infrangere a sezonului pentru Rapid a venit in aceasta etapa cu numarul 7 din Liga 1, dupa ce giulestenii au avut 1-0 pe Arena Nationala cu Universitatea Craiova. Oltenii au intors rezultatul in partea secunda pe fondul unui joc in superioritat ... [ ]

22-08: Universitatea Craiova castiga la limita cu Gaz Metan
Universitatea Craiova a pus mana pe cele trei puncte in meciul cu Gaz Metan Medias, scor 1-0, intr-un meci din etapa a 6-a in Liga 1 disputat pe teren propriu.

Universitatea Craiova a deschis scorul la zece minute dupa pauza prin Baia ... [ ]

04-08: Site-ul Universitatea Craiova - Nou site pentru ╚śtiin╚Ťa! ├«mpline╚Öte 20 de ani de activitate!
Ast─âzi, 4 august 2021, se ├«mplinesc 20 de ani de c├ónd am lansat site-ul Universitatea Craiova - Nou site pentru ╚śtiin╚Ťa! Ini╚Ťial la adresa www.craiova-maxima.com , ulterior la www.UniversitateaCraiova.ro , iar ├«n prezent la www.UniversitateaCr ... [ ]